ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Роби комбо оплати – отримуй кешбек або сертифікати»


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Роби комбо оплати – отримуй кешбек або сертифікати»

(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

 1. ОРГАНІЗАТОР, ПАРТНЕР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ
  1. Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор» /«Банк»), що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570.
  2. Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), що знаходиться за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.
  3. Партнером Акції є Представництво Mastercard Europe SA в Україні (далі – «Партнер»), що знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
  4. Технічним партнером Акції є ТОВ «УКЛОН», що знаходиться за адресою: Україна, 04053, м. Київ, вул. В. Винниченка буд. 4, прим. 3 (надалі – «Технічний партнер»).

2.УЧАСНИКИ АКЦІЇ

 1. В Акції беруть участь громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, які в установленому законом порядку отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків України, котрим на момент участі в Акції виповнилося 18 років, та які є держателями карток Mastercard®, емітованих АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі відповідно – «Учасник Акції» та «Картка»)).
 2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
  1. особи, які не виконали умови цих Правил.
  2. особи, які перебувають у трудових відносинах з Організатором/Партнером/Виконавцем;
  3. чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в підпункті 2.2.2. цих Правил.

3.МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

 1. Акція проводиться на всій території України, за винятком території АР Крим, території проведення ООС і тимчасово окупованої території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ №1085-р від 07.11.2014 року). 
 2. Акція триває з 15 червня 2020 року по 15 вересня 2020 року включно (далі – «Період Акції») та складається з 3 (трьох) етапів:
  1. 1-й етап з 15 червня 2020 року по 14 липня 2020 року включно;
  2. 2-й етап з 15 липня 2020 року по 14 серпня 2020 року включно;
  3. 3-й етап з 15 серпня 2020 року по 15 вересня 2020 року включно.

4.ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

 1. Ці Правила Акції розміщуються на веб-сайті https://promos.privatbank.ua/ (далі – «Сайт»).
 2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на Сайті, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, то вважається, що такий Учасник погодився зі змінами до Правил.

 1. Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Організатора/Партнера/Виконавця, будь-який етап цієї Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані виходом з ладу Сайту внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережах зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу Сайту, технічними несправностями Сайту або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться поза межами контролю Організатора та яка впливає на виконання, безпеку, достовірність визначення результатів та/або належне проведення Акції, Організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними в рамках Акції будь-які проведені транзакції тощо.

5.УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

 1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції у відповідній послідовності виконати наступні умови:
  1. Підтвердити участь в Акції, здійснивши реєстрацію на сайті https://promos.privatbank.ua/.

5.1.2. Протягом відповідного етапу періоду Акції, за допомогою додатку Privat24 здійснити за допомогою Картки наступні Транзакцій (надалі – Транзакція):
5.1.2.1. оплата комунальних послуг + Інтернет/ТВ на суму від 1000 грн;
5.1.2.2. оплата комунальних послуг + оплата мобільного зв’язку на суму від 800 грн;
5.1.2.3. оплата мобільного зв’язку + Інтернет/ТВ на суму від 500 грн.
При цьому:
– оплату комунальних послуг буде враховано, якщо така оплата буде здійснена в Приват24-Меню Платежі – Комунальні платежі;
– оплату за Інтернет/ТВ буде враховано, якщо така оплата буде здійснена в Приват24-Меню Платежі-Телекомунікації;
– оплату за мобільний зв’язок буде враховано, якщо така оплата буде здійснена в Приват24-Меню Зв’язок-Поповнення мобільного.
Транзакції, які будуть здійснені з використанням Masterсard®, відкритих до різних поточних карткових рахунків Учасника Акції, не підсумовуються між собою, а враховуються лише в межах одного поточного карткового рахунку.

 1.  Дані про всі Транзакції автоматично заносяться до бази даних (далі – «База Акції»). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, а також інші дані Учасника, визначені Організатором. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор.
 2. Не відповідають умовам Акції:
 • операції, які було здійснено до 00:00 год. 15 червня 2020 року та після 23:59 год. 15 вересня 2020 року за київським часом;
 • перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб;
 • операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних білетів;
 • операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
 • операції з отримання готівки у будь-який спосіб;
 • операції з використанням будь-яких інших карток, окрім Masterсard®.
  1. Організатор/Партнер/Виконавець мають право усунути будь-кого з Учасників від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у виконанні таким Учасником умов цих Правил або в разі порушення Учасником цих Правил.

6.ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

 1. Заохоченнями Акції є:
  1. Електронний  сертифікат* «Rozetka» номіналом 500,00 грн – 150 штук (далі – Гарантоване Заохочення Акції 1).

*Під «Електронним сертифікатом Rozetka» йдеться про 16-тизначний код, який надає можливість його пред’явнику придбати в Інтернет-магазині https://rozetka.com.ua обрані товари, продавцем яких є Rozetka, на суму, що дорівнює номіналу сертифіката. Обмін сертифікату не доступний за умови придбання товарів з категорій: «Алкогольні напої», «Тютюнові вироби», «Ювелірні прикраси», «Подарункові сертифікати».
Термін дії Електронного сертифікату обмежений і буде зазначений в момент вручення Переможцям Акції згідно п.7.10.Правил.

 1. Електронний  сертифікат* «Сільпо» номіналом  100,00 грн – 225 штук (далі – Гарантоване Заохочення Акції 2).

*Під «Електронним сертифікатом «Сільпо» йдеться про штрих-код, який розміщено за посиланням.

 1. Промокод Uklon номіналом 50 грн* – 300 штук (надалі – «Гарантоване Заохочення Акції 3», «Промокод»).

*«Промокод Uklon номіналом 50 грн»  представляє собою згенерований Технічним партнером промокод у вигляді чисельно-буквенної комбінації, що дає право Переможцю Акції отримати знижку на суму вказаного вище номіналу при замовленні послуг за допомогою сервісу Uklon на Веб-сайті uklon.com.ua або у Мобільному додатку Uklon, яка надається Переможцю Акції за умови безготівкового розрахунку за послугу. Термін  дії Промокоду до _________2020 року включно.
Знижка за Промокодом не підсумовується паралельно з іншими акціями та пропозиціями Технічного партнера. Якщо Переможець Акції не використає Промокод протягом терміну дії Промокоду, такий Промокод анулюється та не може бути використаний Переможцем Акції при наступному  замовленні послуги за допомогою сервісу Uklon.
Технічний партнер надає знижку на послуги за допомогою сервісу Uklon та несе відповідальність за якість послуг, що надаються при пред’явленні Промокоду.
Переможець Акції не може поділити Промокод на декілька частин, тобто має використати його за один раз до завершення терміну дії Промокоду.  
Переможець Акції для використання Промокоду повинен зробити замовлення послуги за допомогою онлайн сервісу Uklon на Веб-сайті або у Мобільному додатку та активувати Промокод, ввівши відповідну комбінацію символів у поле «Введіть промокод». Детальніше за посиланням  https://uklon.com.ua/ads/manual/promo#firstSection.

 1. Кешбек на суму 2000,00 (дві тисячі) грн* – 15 (п’ятнадцять) штук (далі – «Головне заохочення»).

*Під «Кешбеком на суму 2000,00 (дві тисячі) грн йдеться про перерахування грошових коштів у розмірі 2000,00 (дві тисячі грн 00 коп.) (або ____ грн – сума з урахуванням ПДФО) на основний гривневий рахунок будь-якої активної (на момент перерахування коштів) картки переможця Акції, емітованої Організатором.

 1. Загальний фонд Заохочень Акції обмежений і становить вартість та кількість, що вказані в п.6.1. Правил.
 2. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну й поверненню не підлягають.
 3. Незалежно від кількості Транзакцій, кожен Учасник Акції може отримати не більше одного Заохочення кожного виду, згідно п.п. 6.1.1.-6.1.4. Правил, тобто загалом не більше 4 (чотирьох) Заохочень за кожен етап Періоду Акції.  
 4. Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції, вказаних в п.6.1. Правил.
 5. Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора/Партнера/Виконавця.

Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень Акції, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці Акції на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, а також враження від використання таких Заохочень, можуть не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.

 1. Організатор/Партнер/Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання Заохочень після їх одержання, за неможливість скористатись Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочень.
 2. Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень, зазначених в п.п.6.1.1.-6.1.2. Правил, відповідно до чинного законодавства України є Виконавець.

Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень, зазначених в п.п.6.1.3. Правил, відповідно до чинного законодавства України є Технічний партнер.
Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень, зазначених в п.п.6.1.4. Правил, відповідно до чинного законодавства України є Організатор.

 1. Організатор залишає за собою право збільшити/змінити фонд Заохочень Акції, або включити в Акцію додаткові Заохочення Акції, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявного Заохочення. У випадку вичерпання Фонду Заохочень Акції, за рішенням Організатора, Період проведення Акції може бути змінений. Якщо такі зміни будуть мати місце, Банк повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 4.1. цих Правил.
 2. Переможець Акції, отримуючи Головне Заохочення, усвідомлює, що:
 • таке Головне Заохочення є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
 • отримання Головного Заохочення Акції вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.

Переможець Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Головне Заохочення, а також йому відомо про наслідки таких дій. Організатор/Партнер/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Головне Заохочення.

7.УМОВИ Й ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

 1. Визначення переможців Акції відбувається на основі Бази Акції серед Учасників Акції, які виконали умови розділу 5 Правил.
 2. Визначення переможців, які здобудуть право на отримання Гарантованих заохочень, вказаних в п.п.6.1.1. – 6.1.3. Правил, проводиться Організатором за наступним графіком:
  1. не пізніше ______ р. визначаються переможці Акції за результатами першого етапу Періоду Акції:

–  перші 50 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.1. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 1;
– перші 75 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.2.  цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 2;
– перші 100 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.3. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 3.

 1. не пізніше ______ р. визначаються переможці Акції за результатами другого етапу Періоду Акції:

–  перші 50 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.1. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 1;
– перші 75 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.2.  цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 2;
– перші 100 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.3. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 3.

 1. не пізніше ______ р. визначаються Переможці Акції за результатами третього етапу Періоду Акції:

–  перші 50 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.1. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 1;
– перші 75 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.2.  цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 2;
– перші 100 Учасників Акції, які виконають умови вказані в п.5.1.2.3. цих Правил належним чином, та здобудуть право на отримання Гарантованого Заохочення Акції 3.

 1. Визначення переможців Акції, які здобудуть право на отримання Головних заохочень, вказаних в п.п.6.1.4. Правил, проводиться Організатором за наступним графіком:
  1. не пізніше ______ р. шляхом випадкової комп’ютерної вибірки з Бази Акції визначаються __ переможців Акції за результатами першого етапу Періоду Акції;
  2. не пізніше ______ р. шляхом випадкової комп’ютерної вибірки з Бази Акції визначаються __ переможців Акції за результатами другого етапу Періоду Акції;
  3. не пізніше ______ р. шляхом випадкової комп’ютерної вибірки з Бази Акції визначаються __ переможців Акції за результатами третього етапу Періоду Акції.
 2. Під час кожного визначення переможців Акції формується список з 10 (десяти) резервних переможців Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), які матимуть право отримати Заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Переможця Акції.
 3. За результатами кожного визначення Переможців Акції в порядку, передбаченому п.7.2. Правил, формується відповідний Протокол, в якому в закодованому вигляді фіксуються знеособлені номери мобільних телефонів Переможців Акції та Резервних переможців, та який підписується комісією Організатора (надалі – «Протокол 1»).
 4. За результатами кожного визначення Переможців Акції в порядку, передбаченому п.7.3. Правил, формується відповідний Протокол, в якому фіксується перелік Переможців Акції та Резервних переможців, та який підписується комісією Організатора (надалі – «Протокол 2»).
 5. Представник Організатора інформує Переможця Акції про його перемогу в Акції та про умови отримання Заохочення Акції шляхом відправки повідомлення в мобільному додатку Privat24 протягом 6 (шести) робочих днів з відповідної дати визначення Переможців Акції.
 6. Для отримання Головного Заохочення Переможець Акції протягом 2 (двох) робочих днів після інформування його про перемогу в Акції повинен надіслати Організатору згоду на обробку його персональних даних.
 7. У разі невиконання Переможцем Акції вимог цих Правил, Переможець Акції втрачає право на отримання Заохочення Акції та йому не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення Акції переходить до відповідного Резервного переможця.
 8. Вручення Переможцям Гарантованих Заохочень, вказаних в п.6.1.1.-6.1.3. Правил, забезпечує Виконавець протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту інформування Переможця про його перемогу в Акції шляхом відправки Гарантованих Заохочень на знеособлені номери мобільних телефонів відповідно до Протоколу.  Виконавець залишає за собою право самостійно визначати та залучати третіх осіб для забезпечення виконання умов Акції щодо вручення Гарантованих Заохочень.
 9. Вручення Переможцям Головних Заохочень забезпечує Організатор протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту інформування Переможця про його перемогу в Акції шляхом перерахування Головного заохочення на основний гривневий рахунок Переможця Акції відповідно до Протоколу.  
 10. У разі відсутності у Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Гарантоване Заохочення, можливості/бажання отримати Гарантоване Заохочення з причин, які не залежать від Організатора/Виконавця/Партнера/Технічного партнера, Резервному переможцю не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення перейде до наступного Резервного переможця.
 11. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або умов отримання Заохочення Акції тощо) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції. При цьому у випадку відмови Учасника така особа не має права на одержання від Організатора/Виконавця/Партнера/Технічного партнера та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
 12. Організатор/Партнер/Виконавець/Технічний партнер не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями Акції і прав на одержання Заохочення Акції.
 13. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Організатор може прийняти рішення про відтермінування Акції або зміну її умов, включаючи умови щодо порядку та строків вручення Заохочень, повідомивши про це Учасників Акції у порядку, передбаченому Розділом 6 цих Правил.

Організатор/Виконавець звільняється від відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця обставини стосовно залучених ним третіх осіб.

 1. Організатор/Партнер/Виконавець/Технічний партнер не відповідає за будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з подальшим використанням Заохочень Акції.
 2. Організатор/Партнер/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку та мережі Інтернет під час проведення Акції, внаслідок яких Переможці Акції не були повідомлені/були несвоєчасно повідомлені про перемогу в Акції та/або також не отримали/несвоєчасно отримали Заохочення.

8.ІНШІ УМОВИ

 1. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення ухвалює Організатор. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
 2. Організатор підтверджує та гарантує, що для визначення Переможців Акції не використовуються засоби, які б дозволили втручатися у результати визначення Переможців.
 3. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:

8.3.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції та Переможців Акції є Організатор;
8.3.2. персональні дані Учасників Акції та Переможців Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин,  податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
8.3.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 8.3.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, РНОКПП;
8.3.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
8.3.5. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є Організатор/Виконавець, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
8.3.6. персональні дані Переможців Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 8.3.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Переможців Акції без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
8.3.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 8.3.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
8.3.8. Переможці Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочення Акції. 
8.3.9.  Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8  Закону.
8.4. Беручи участь у цій Акції кожен Учасник Акції/Переможець Акції тим самим надає згоду Володільцю  на обробку його персональних даних  в об’ємі та на умовах, які вказані у п.8.3. цих Правил.
8.5. Організатор/Виконавець  не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім Персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником Акції в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника Акції з надання таких персональних даних.
8.6. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором/Виконавцем. У випадку відмови від отримання Заохочення Акції подальші претензії Переможця Акції щодо отримання будь-яких компенсацій або повернення права  на отримання Заохочення не приймаються і не розглядаються.
8.7. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за:
– неотримання Переможцем Акції Заохочення з вини такого Переможця Акції;
– інші обставини, які не залежать від Організатора/Виконавця.
8.8. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор/Виконавець не зобов’язані листуватися з Потенційними учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
8.9. Правила затверджені Організатором та діють протягом Періоду Акції.