Правила Програми «Стартапка Uklon» (надалі – Правила)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ №29/11- РК від 29 листопада 2021  року

Директор ТОВ «УКЛОН УКРАЇНА»

Маковський С.Ю.

Правила Програми «Стартапка Uklon» (надалі – Правила)

Визначення термінів

«Стартапка Uklon» –  Програма для залучення нових  Користувачів, маркетинговий захід, який  спрямований на підвищення інтересу Користувачів до Онлайн-сервісу «Uklon» через Мобільний додаток «Uklon» та залучення  нових  Користувачів. Програма діє на постійній основі, проте Компанія  має право змінити (скоротити, продовжити) її дію  в будь-який час на власний розсуд, шляхом опублікування цих  Правил  на сайті uklon.com.ua в оновленій редакції.

«Компанія» – ТОВ «УКЛОН УКРАЇНА», Код  ЄДРПОУ 44293344, місцезнаходження: 04073, м.Київ, проспект Бандери, 20Б.

«Користувач Онлайн-сервісу «Uklon» – будь-яка дієздатна фізична особа, якій виповнилося 18 (вісімнадцять) років та користується Мобільним додатком «Uklon» в якості інструменту доступу до Онлайн-сервісу «Uklon» (надалі -Користувач).

«Учасник»- особа (Реферер, Реферал), яка  виконує Правила Програми Стартапка Uklon.

«Реферер»- Користувач Онлайн-сервісу «Uklon» за допомогою Мобільного додатку «Uklon», Учасник, який заповнив свої дані в профілі, а саме вказав своє ім’я, дату народження, номер телефону та адресу електронної пошти та здійснив (завершив) 5 (п‘ять) замовлень на Послуги.

«Реферал» – будь-яка дієздатна фізична особа, якій виповнилося 18 (вісімнадцять) років, Учасник, який отримав Реферальне посилання або  Реферальний промокод від Реферера та ніколи не був і не є Користувачем.

«Реферальне посилання» – унікальне  персональне посилання Реферера для Рефералів (нових користувачів) для завантаження Мобільного додатку «Uklon» на мобільний пристрій.

«Реферальний промокод»- унікальна комбінація символів, яку Реферер відправляє Рефералу через  доступні на мобільному пристрої месенджери або передає у інший спосіб та при активації яких у Мобільному додатку Реферал може отримати  Винарогоду. Реферальний промокод може бути використаний лише новим Користувачем та  не може бути використаним існуючим Користувачем, що створив повторно новий обліковий запис (акаунт).

 «Онлайн-сервіс «Uklon» (Онлайн-сервіс або Технологічна платформа) – технологічна платформа у вигляді взаємопов’язаної сукупності комп’ютерних програм та електронних даних у вигляді чисел, букв, символів, зображень та їх комбінацій (включаючи графічну інформацію, відеоінформацію тощо), що призначена для автоматизованого моніторингу, збору, обробки, розподілу, зберігання, представлення даних про Замовлення, які були розміщені на ній Користувачами, та про пропозиції Послуг, які були розміщені Партнерами Уклон, автоматичного розрахунку вартості Послуг зважаючи на співвідношення пропозиції та попиту, погодних умов, маршруту і його завантаженості і т. д., та здійснює автоматичну побудову маршрутів та забезпечує обмін даними для комунікації між Користувачем та Партнером Уклон, та надає Користувачеві можливість пошуку та ознайомлення з пропозиціями Партнерів Уклон, автоматично згенерованими, відповідно до критеріїв Замовника, щодо можливого виконання Замовлення, та також на власний розсуд приймати чи відхиляти відповідні пропозиції Партнерів Уклон, змінювати рекомендовану вартість Послуг, надавати оцінки Онлайн-сервісу та Партнерам Уклон та взаємодіяти з ними, користуватися побудованими програмою маршрутами в режимі реального часу, як це передбачено доступним для використання функціоналом Онлайн-сервісу. Онлайн-сервіс є результатом комп’ютерного програмування, що належить до програмної продукції.

«Мобільний додаток Uklon»– примірник комп’ютерної програми у вигляді мобільного додатку для мобільних пристроїв iOS, Android під назвою «Uklon», який надається Компанією Користувачу у тимчасове користування за функціональним призначенням кінцевим споживачем в якості інструмента для отримання доступу до Онлайн-сервісу (надалі- Мобільний додаток).

«Послуги» – послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, послуги по управлінню транспортним засобом Користувача (послуга «драйвер»), послуги доставки, що надаються Користувачам Партнерами Уклон, що перебувають в договірних відносинах з Компанією на підставі договору про надання доступу до онлайн-сервісу (постачання програмної продукції), який є публічним, та укладається шляхом акцепту Публічної оферти, розміщеної Компанією на веб-сайті: www.partner.uklon.com.ua.

«Територія » –  Програма діє на території міст Києва та Кривого  Рогу. При цьому Компанія має  право змінити (розширити або обмежити) територію  в будь-який час на власний розсуд без окремого повідомлення про це Користувача  Онлайн-сервісу, шляхом опублікування цих  Правил  на сайті uklon.com.ua в оновленій редакції.

«Винагорода Реферала» – знижка у розмірі до 50%, але не більше 50 грн. на першу Послугу, яку Реферал отримує при актуванні Реферального промокоду. Термін дії знижки 365 календарних днів з моменту генерації Реферером Реферального промокоду. Строк та деталі по використання знижки зазначаються у Мобільному Додатку у розділі меню –«Знижки на поїздки».

«Винагорода Реферера » – унікальна комбінація символів(промокод), при активуванні яких, Реферер має  право  отримати знижку у розмірі 50 грн.  на  Послугу.  Промокод надійде Рефереру не пізніше  ніж через  48  годин після завершення першої  поїздки  (замовленої Послуги) Рефералом.  Термін  дії  знижки 10 календарних  днів з моменту отримання. Кількість  промокодів (знижок) обмежена, всього 10 шт. протягом 1 (одного) календарного  місяця.  Деталі по використанню знижки  зазначаються  у Мобільному Додатку у розділі меню –«Знижки  на поїздки».

1.     Учасники  Програми

1.1 Брати участь в Програмі  мають право дієздатні фізичні особи, яким  на момент  проведення Акції виповнилось  18 (вісімнадцять) років, які виконали умови Програми. При цьому Компанія не зобов’язана перевіряти дієздатність Учасників.  Програма дійсна  виключно  для кінцевих  споживачів, Учасників.

1.2.  У випадку, якщо буде встановлено, що особа, яка приймає участь в Програмі не може бути Учасником Програми відповідно до цих Правил, такій особі буде відмовлено в участі в Програмі. Компанія  має право  усунути будь-кого з Учасників у разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником цих Правил або встановлення факту умисного порушення їх  Учасником на свій розсуд, не  пояснюючи Учаснику  причин .

1.3. Компанія залишає  за собою  право відмовити  будь-якій особі участі у Програмі на свій розсуд, без  будь-яких  негативних  наслідків для себе, а також  залишає  за собою  право  приймати рішення щодо всіх  спірних  питань, пов’язаних з Програмою.  

2.      Порядок Участі у Програмі, видача Винагороди Реферерам та Рефералам.

2.1. Для запрошення Рефералів, Реферер у розділі меню «Знижки  на поїздки»  – «Стартапка» Мобільного  додатку копіює  своє унікальне  Реферальне посилання або  Реферальний промокод (надалі- Запрошення) та надсилає іншому Учаснику – Рефералу через доступні на його мобільному пристрої  месенджери або  у інший спосіб. Кількість використань  Реферером Реферального  посилання або Реферального промокоду необмежена, термін  їх дії  365 календарних  днів з моменту їх  генерації.

У свою чергу Реферал, отримавши Запрошення від  Реферера повинен виконати  одну із  наступних дій:

 – завантажити Мобільний додаток через  Реферальне  посилання.

– активувати (ввести) Реферальний промокод у Мобільному додатку.

2.2. Для отримання Винагороди Реферал повинен  здійснити замовлення першої  Послуги. Знижка на цю  послугу буде застосована автоматично, про що Рефералу  надійде підтвердження у Мобільному додатку.

2.3 Після завершення Рефералом своєї  першої поїздки, Реферер має  право на отримання Винагороди Реферера.  Кількість таких Винагород  обмежена, всього 10 шт. протягом 1 (одного) календарного  місяця.  Термін дії  знижки за Винагородою  Реферера 10 (десять) календарних  днів з  моменту її отримання

2.4  Термін дії  знижок, які  надається Рефереру та Рефералу за умовами цієї Програми  може бути скорочений у випадку прийняття Компанією  рішення про припинення  Програми, при цьому останній день дії Програми вважатиметься останнім днем дії знижки  Реферера та Реферала.

  3.     Обмеження

3.1. Компанія не несе відповідальності, якщо Учасник не скористався можливістю використати Винагороду або за нездатність Учасником скористатися нею не з вини Компанії.

3.2. Знижкою можна скористатись лише  один раз. Знижки обміну чи поверненню не підлягають. При цьому знижка за Програмою не сумується паралельно з іншими акціями та пропозиціями Компанії. Якщо поїздка (Послуга) не відбулася з вини Учасника, знижка анулюється та не може бути використана  Учасником при замовленні наступної  Послуги.

3.3. Заміна Винагород, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

3.4. Своєю участю в Програмі Учасники з власної волі та добровільно надають повну та беззастережну згоду на зйомку його на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, використання його фотографічного зображення та відеозапису з його участю при створенні телевізійних програм, рекламних та інформаційних матеріалів про проведення Програми за умови дотримання вимог Закону України «Про рекламу», а також дає згоду на створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних та/або інформаційних матеріалів, телевізійних та/або інших передач про проведення Програми з його зображенням, відеозаписів з його участю будь-яким незабороненим законом способом як на території України, так і за її межами без обмеження строку публічного показу, відтворення та/чи розповсюдження.

3.5. Учасник погоджується на використання та поширення його коментарів, відповідей на запитання, точок зору (в тому числі відеозаписів) будь-яким незабороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворенні та розповсюдженні його зображення та відеозапису з його участю.

3.6. Учасник усвідомлює та погоджується, що використання його зображення та відеозапису за його участю, а також створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних, інформаційних матеріалів про проведення Акції з його зображенням та відеозаписів за його участю є безоплатним та не передбачає сплати коштів такому Учаснику чи будь-яким іншим особам. Учасник зобов’язується не заявляти будь-яких претензій чи вимог майнового характеру до осіб, що здійснюють публічний показ, відтворення та розповсюдження таких рекламних чи інформаційних матеріалів та відеозаписів. Надання такої згоди, передбаченої умовами цих Правил також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

3.7. Всі питання пов’язані з обробкою персональних даних  Учасників (в тому числі, але не виключно мета, підстави, порядок обробки та процедура відкликання згоди на обробку персональних  даних) регулюються окремим Положенням про конфіденційність, що розміщено  на Веб-сайті uklon.com.ua

3.8. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно.

3.9.  Компанія не несе відповідальності за порушення умов Програми та/або за ненадання Винагороди та/або неможливості використання наданої Винагороди  у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території Програми, інші непідвладні контролю з боку Компанії  обставини.

3.10.  Компанія не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Програми

3.11. Отримання Винагороди  передбачено тільки для Учасників, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де отримання Винагороди  буде предметом угоди.

3.12.  Учасники мають право відмовитися від отримання чи використання Винагороди.

3.13  Учасник, приймаючи участь в Програмі, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Правилами і свою повну та безумовну згоду та несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації

4. Інші Умови

4.1 Інформування Учасників про Правила здійснюється  шляхом розміщення цих Правил на веб-сайті uklon.com.ua. Розміщення додаткової інформації, що може з’явитися пізніше, може здійснюватися шляхом опублікування цих  Правил  в оновленій редакції та/або анонсування Правил  в мережі інтернет, соціальних мережах (в тому числі, але не виключно facebook, Instagram), Email-розсилки Користувачам онлайн-сервісу, повідомлення в Мобільному додатку, Viber чи SMS-повідомлення,  та за допомогою інших інтернет-медіа.

4.2. Ці Правила може бути змінено та/або доповнено Компанією в односторонньому порядку в будь-який час. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження  Компанією. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил. Якщо Користувач  після внесення змін та/або доповнень до Правил, використовує  Винагороду від  Компанії, то він вважається таким, що прийняв такі зміни.

4.3.  Всі питання пов’язані з обробкою персональних даних  Користувачів (в тому числі, але не виключно мета, підстави, порядок обробки та процедура відкликання згоди на обробку персональних  даних) регулюються окремим Положенням про конфіденційність, що розміщено  на веб-сайті uklon.com.ua. та/або в Мобільному  Додатку. 

4.4. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Правил, і/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Компанією відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Компанії є остаточним і не підлягає оскарженню.

___________________________________________________________________________________

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.