Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Anti-COVID

Нещодавно ми запустили новий клас “Anti-COVID”. Щоб мати можливість виконувати такі замовлення, в автомобілі має бути встановлена спеціальна захисна перегородка.

 

Для отримання та установки захисних засобів потрібно мати:

 

  • 180 та більше виконаних замовлень протягом останнього місяця;
  • рейтинг не нижче ніж 4.7;
  • звернутися до офісу по роботі з партнерами у своєму місті;
Вартість нового класу буде дорівнювати вартості “Лайт”, а в містах, де “Лайт” відсутній – за ціною “Стандарт” Контакти офісів у містах присутності знаходяться за посиланням.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!