Відповіді та питання

Відповіді та питання

Anti-COVID

Нещодавно ми запустили новий клас “Anti-COVID”. Щоб мати можливість виконувати такі замовлення, в автомобілі має бути встановлена спеціальна захисна перегородка.

 

Для отримання та установки захисних засобів потрібно мати:

 

  • 180 та більше виконаних замовлень протягом останнього місяця;
  • рейтинг не нижче ніж 4.7;
  • звернутися до офісу по роботі з партнерами у своєму місті;
Вартість нового класу буде дорівнювати вартості “Лайт”, а в містах, де “Лайт” відсутній – за ціною “Стандарт” Контакти офісів у містах присутності знаходяться за посиланням.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.