Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Бонуси за брендування

Друзі, ми пишаємося вашою витримкою та готовністю брати замовлення в такі тяжкі часи. Разом з вами ми щоденно працюємо над тим, щоб збільшити допомогу українцям в боротьбі за нашу свободу! Тому бонуси, які нараховувалися за брендування авто, ми з березня перенаправляємо на підтримку нашої з вами країни… для захисту нашого майбутнього!

 

Тож віримо в вашу підтримку та щиро дякуємо за розуміння!

 

Пам’ятайте, ми обов’язково переможемо, бо ми разом!

Слава Україні!

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!