Відповіді та питання

Відповіді та питання

Комісійні програми

Комісійна програма для драйверів – це індивідуальна програма, суть якої полягає у виконанні певної кількості замовлень за встановлений період після чого розмір комісії зменшиться.

 

У розділі комісійної програми драйвера буде відображатися:

 

  назва програми;

  період дії програми для драйвера;

  умови програми;

  шкала;

  прогрес драйвера по виконаних замовленнях;

  поточне значення комісії;

  поточний та необхідний рейтинг драйвера;

 

 

Зазначимо, що для збереження зниженої комісії ваш рейтинг повинен залишатися не нижче вказаного у розділі “Рейтинг”.

 

Важливо!

Розмір комісії, кількість замовлень та строк дії комісійної програми може відрізнятися в залежності від міста.

Оскільки програма індивідуальна, вона може бути доступна не всім партнерам.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Ваші налаштування файлів cookie збережено. Щоб будь-коли змінити свої налаштування, перегляньте нашу політику щодо файлів cookie або перейдіть за посиланням у нижньому колонтитулі сторінки.