Відповіді та питання

Відповіді та питання

ДТП

На жаль, під час поїздки з клієнтами, можуть виникати дорожньо-транспортні пригоди. Що робити у разі виникнення такої ситуації ми коротко розкажемо далі.

 

У разі виникнення будь-якого ДТП, переконайтеся, що ви та усі пасажири в безпеці. Негайно повідомте про нещасний випадок у поліцію та швидку допомогу, якщо це необхідно, а також повідомте нас, звʼязавшись з нашою службою підтримки через додаток (кнопка SOS).

 

Після цього з вами звʼяжеться оператор підтримки та надасть усю необхідну інформацію.

Зауважимо, що аккаунт може бути тимчасово заблокований до усунення проблем з автомобілем.

Для його активації необхідно надіслати фотографії авто після ДТП на один із месенджерів у застосунку Uklon Driver 24/7.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.