Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

ДТП

На жаль, під час поїздки з клієнтами, можуть виникати дорожньо-транспортні пригоди. Що робити у разі виникнення такої ситуації ми коротко розкажемо далі.

 

Нагадаємо, що під час виконання замовлення через сервіс Uklon усі учасники (партнер та клієнт) застраховані від нещасного випадку на 1 млн гривень.

 

У разі виникнення будь-якого ДТП, переконайтеся, що ви та усі пасажири в безпеці. Негайно повідомте про нещасний випадок у поліцію та швидку допомогу, якщо це необхідно, а також повідомте нас, звʼязавшись з нашою службою підтримки через додаток (кнопка SOS).

 

Після цього з вами звʼяжеться оператор підтримки та надасть усю необхідну інформацію.

Зауважимо, що аккаунт може бути тимчасово заблокований до усунення проблем з автомобілем.

Для його активації необхідно надіслати фотографії авто після ДТП на один із месенджерів у застосунку Uklon Driver 24/7.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!