Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Гаманець та його поповнення

Гаманець – це віртуальний рахунок у програмі, з якого знімаються комісійні Uklon за виконання замовлень. Кошти на гаманці завжди доступні для виведення. Мінімальний ліміт складає -1 гривня, після чого роботу буде заблоковано, доки гаманець не буде поповнено. Поповнювати гаманець можна за допомогою платіжної картки, через застосунок Приват 24 онлайн та за допомогою терміналів Приват Банка.

1.Поповнення гаманця за допомогою платіжної картки

 

Для поповнення Гаманця, потрібно обрати відповідний пункт в меню “Профіль”

 

Перехід до розділу Гаманець

У правому верхньому куті натисніть на знак $, потім оберіть Поповнити баланс, введіть дані платіжної картки та вкажіть потрібну суму.

Комісія за поповнення рахунку через додаток складає 2.5% від суми поповнення і не є комісією Uklon!

 

 

Важливо!

При використанні вбудованого сканера для автоматичного додавання карти, будь ласка, переконайтеся в тому, що всі цифри були визначені коректно.Поповнити гаманець можна тільки з тієї карти, яка прив’язана в акаунті!

 

2.Поповнення гаманця за допомогою застосунку Приват 24

 

Зайдіть до застосунку Приват24 → Платежі:

 

 

 

у рядку пошуку введіть “Uklon” → оберіть місто, в якому ви працюєте → введіть позивний та суму поповнення:

 

 

 

3.Поповнення гаманця за допомогою терміналів Приват Банку.

 

На головному екрані оберіть пункт “у мене немає карти” → введіть ваш номер телефону (на нього приходить код з підтвердженням) → у полі пошук введітьUklon” → виберіть ваше містовкажіть ваш позивнийсуму поповнення.

Увага!

Перед підтвердженням оплати перевірте правильність обраного міста і зазначеного позивного.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!