Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Клас “Дитячий”. Особливості виконання

Ми помітили, що клієнти, які подорожують з дітьми, часто не обирають клас “Дитячий”, а також не вказують відповідний коментар.

 

Якщо партнер прибув на замовлення, де не було вказано, що буде їхати дитина, але у партнера є в автомобілі відповідне дитяче крісло/бустер, яке дає змогу виконати замовлення, то є можливість нарахувати клієнту борг у розмірі 20 грн, а партнеру компенсувати ці 20 грн на гаманець в Uklon Driver.

 

Алгоритм дій партнера, якщо замовлення некоректно оформлено:

 

1. Повідомити клієнта, що є можливість скорегувати дане замовлення, якщо він погоджується з тим, що на його аккаунт нарахують борг 20 грн за дитяче крісло.
2. Написати або зателефонувати оператору та повідомити, що клієнт не проти перерахунку.
3. Оператор перетелефоновує клієнту для підтвердження інформації.
4. У разі спільної згоди, будуть проведені дії (див. п.1)
5. Якщо партнер або клієнт не погоджуються, то потрібно скасувати замовлення через оператора (“Дії”➝”Проблеми з замовленням” та вказати причину скасування), або зателефонувати за номером: +380931771511

 

В такому випадку компенсація не передбачена.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!