Відповіді та питання

Відповіді та питання

Класи та сервіси авто

 

 

 

 

 

Дитячий – популярний клас серед райдерів, які подорожують з дітьми. Доступний для автомобілів, обладнаних дитячим кріслом або бустером для дітей віком від 1 до 5 або від 6 років. Також для даного класу застосовуються певні критерії, які вливають на доступність класу для драйвера. Ці критерії можна контролювати в меню «Ваше авто»➝«Дитячий».

 

 

Доставка – для перевезення посилок або вантажу до 20 кг.

Може бути до дверей або до адреси. Варіант «Адреса-адреса» – це стандартний тип доставки, де вихід партнера з автомобіля для отримання/передачі посилки не передбачений. Доплата відсутня.«Двері – двері»– водій повинен зв’язатися з відправником та при необхідності піднятися на поверх, щоб отримати посилку у точці відправлення та доставити її одержувачу до дверей/на поверх. Доплата складає +20 грн.

 

Посилка має бути добре запакована відправником.

Допустима вага посилки: до 20 кг, максимальні розміри: 80х105х45 см (довжина, ширина, висота).

 

Доступність цього класу також залежить від критеріїв, які можна переглянути та контролювати в меню «Ваше авто»➝ «Доставка». Під час виконання замовлення типу «Доставка», категорично заборонено виконання паралельно інших замовлень.

 

Універсал (1-4 пасажири) – якщо потрібно перевезти багато речей. Даний клас стане у пригоді при сімейних поїздках, перевезенні речей під час відряджень або в інших випадках. В універсалі можливе перевезення велосипедів, лиж, сноубордів та інших великогабаритних речей. Доступний для автомобілів типу Renault Grand Scenic, з можливістю трансформації задньої частини кузова шляхом складення всіх рядів сидінь, окрім першого, для перевезення багажу.

 

Мікроавтобус (6 або 8 посадкових місць) – автомобілі підвищеної місткості. Найчастіше використовуються для весіль, урочистих заходів, а також для корпоративних поїздок на вокзали, аеропорти, за місто тощо. Доступний для автомобілів типу Mercedes-Benz Vito, Mercedes-Benz Sprinter та інші, класу «В».

 

Лайт (1-4 пасажири) – клас авто, який райдери замовляють для не дуже довгої та бюджетної поїздки без особливого комфорту. До такого класу відносяться недорогі, компактні та економічні автомобілі, від 2005 року, наприклад, Dewoo Lanos, Dewoo Matiz та інші.

 

Міжміст (1-4 пасажири) – клас авто, який використовуються для міжміських поїздок по території України за спеціальним тарифом. Замовлення цього класу будуть доступні для додаткового резерву водіїв.

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.