Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Критерії доступності для класів авто та сервісів (Івано-Франківськ, Вінниця, Черкаси)

Друзі, маємо для вас новий функціонал – Критерії доступності. Що це та як вони будуть впливати на вашу роботу – читайте нижче.

 

Що змінилося?

 

Раніше в меню “Мій автомобіль” для класів були можливі лише два стани: увімкнений та вимкнений. Зараз зʼявився третій стан – “Недоступний”. Він передбачає, що ви не можете виконувати замовлення цього класу або сервісу, доки не будете відповідати Критеріям доступності.

 

Так буде виглядати клас, якщо він недоступний:

Які можуть бути критерії?

 

кількість поїздок у сервісі (наприклад, 1000);

час роботи в сервісі (кількість днів від моменту реєстрації в Uklon Driver);

рейтинг драйвера.

 

Залежно від міста або класу, Критерії доступності можуть бути різними. Для того, щоб ознайомитися з актуальними критеріями, потрібно перейти до налаштувань класу або сервісу.

 

Екран налаштування класів та сервісів:

 

 

де:

1 – можливість увімкнути додатковий сервіс і активувати клас “Дитячий” відсутня;

2 – повідомлення про невідповідність Критеріям доступності;

3 – ви бачите Критерії доступності, яким вам потрібно відповідати.

Через те, що ви одразу можете бачити як критерії, так і ваші показники за цими критеріями, ви розумієте, що саме потрібно покращити, щоб клас або сервіс став доступним для вас;

4 – драйвер відповідає Критеріям доступності;

5 – драйвер не відповідає Критеріям доступності.

Зверніть увагу, що рейтинг є мінливим Критерієм доступності. Його зміна може вплинути на доступність/недоступність класів чи сервісів.

 

Увага!

Параметри критеріїв можуть відрізнятися залежно від міста. Після активації дії Критеріїв доступності, у деяких партнерів можуть бути недоступні певні класи авто. Проте, ви можете впливати на їх доступність, виконавши умови Критеріїв доступності.

 

Для чого це зроблено?

 

Це зроблено для підвищення якості виконання замовлень, які вимагають вищого рівня відповідальності та досвіду, наприклад, Драйвер, Дитячий та Доставка.

Саме відповідність цим Критеріям доступності впливає на те, чи доступний вам цей клас чи ні.

Через прозорість відображення всіх критеріїв у налаштуваннях кожного класу авто, ви можете зробити так, аби  будь-який недоступний для вас клас став доступним. Для цього потрібно просто відповідати Критеріям доступності.

 
 

Якщо драйвер відповідає усім критеріям:

 

 

 

1 – клас можна вмикати/вимикати;
2 – відображення відповідності Критеріям доступності.

 

Перевірити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery.

Слідкуйте за іншими новинами, діліться з нами зауваженнями та пропозиціями щодо покращення Uklon Driver на сайті.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!