Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Реєстрація

Для реєстрації необхідно заповнити анкету на https://partnerregistration.uklon.com.ua та внести в особистий кабінет наступні дані:

 

1. Техпаспорт автомобіля;

2. Фото авто (зсередини та ззовні);

3. Особиста фотографія в анфас;

4. Страховка (обовʼязкова автоцивілка);

5. Водійське посвідчення українського зразка та стаж водіння не менше 1 року;

6. Для громадян інших країн посвідка на проживання та вільне володіння українською мовою*;

7. Банківська карта для зарахування коштів з безготівкових замовлень (необовʼязково);

 

Важливо!

1. Для реєстрації не допускаються документи у вигляді QR-кодів

2. Усі фотографії мають бути зроблені у світлу пору доби.

 

Увага!

*Громадянам інших країн, які мають посвідку на проживання на території України, потрібно приїхати до офісу та усно підтвердити вільне спілкування українською мовою.

Якщо у вас виникли труднощі при додаванні фотографій в особистому кабінеті — радимо їх відправити за допомогою Viber або Telegram за номером регіонального офісу.

 

Після завантаження фотографій рекомендуємо звернутися в телефонному режимі (Viber або Telegram) за номером регіонального офісу, або повідомити нам про це відповідним листом. Так перевірка та активація вашого профілю буде прискорена.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!