Відповіді та питання

Відповіді та питання

Робота по автовзяттю

Автовзяття (автоматичне взяття замовлення) – це спосіб, при якому програма автоматично шукає та приймає замовлення за умовами налаштованого фільтра.

 

Увага!

Замовлення, які приходять автоматично, необхідно підтверджувати протягом 20 секунд. Якщо цього не зробити, відсоток скасувань буде збільшуватися, а це може призвести до блокування функції Автовзяття.

 

Щоб скористатись даним способом, потрібно:

 

– перейти у розділ фільтрів;
– створити фільтр, налаштувати потрібні умови та зберегти його;
– після збереження увімкнути кнопку Автовзяття.

 

На розподіл замовлень по автовзяттю впливають такі фактори:

 

1) Час активації фільтра в режимі Автовзяття;

Наприклад, якщо один водій активував фільтр 10 хвилин тому, а інший 3 хвилини тому, то замовлення надійде першому водієві. Варто також зауважити, що якщо водій деактивує фільтр хоча б на пів секунди, то пріоритетність прийняття замовлення впаде.

 

2) Показник Uklon Karma;

Uklon Кarma визначається співвідношенням кількості виконаних, неприйнятих на етапі пропозиції та скасованих замовлень. Рівень Uklon Karma поки впливатиме на розподіл замовлень та роботу партнера у сервісі, але ніяк не вплине на рейтинг, а також бонусні виплати.Детальніше з роботою Uklon Karma можна ознайомитися за посиланням.

 

3) Стабільність Інтернет-з’єднання;

Якщо у водія часто пропадає Інтернет-з’єднання та втрачається зв’язок з сервером, то пріоритетність прийняття замовлення також впаде.

 

4) Точність визначення місця знаходження (GPS);

Якщо в пристрої партнера неякісний GPS-модуль або не активований режим Висока точність (для ОС Android), то це також може негативно вплинути на пріоритетність прийняття замовлення.

 

Увага!

При систематичних відмовах від замовлень, які надходять по “Автовзяттю”, Uklon залишає за собою право обмежити роботу цієї функції на певний проміжок часу.

 

 

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.