Відповіді та питання

Відповіді та питання

Робота в секторі Аеропорт Бориспіль

Сектор з чергою – це правило роздачі замовлень, яке дозволяє приймати замовлення за чергою в певному секторі, у даному випадку це АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ. Одразу зазначимо, що постановка у чергу можлива тільки у цьому секторі.

 

Зони дії функціоналу черги:

Щоб стати у чергу, не обов’язково треба мати замовлення в аеропорт, достатньо активувати статус ВІЛЬНИЙ та переміститися в білу зону, як позначено на мапі. Як тільки система зафіксує ваше місце знаходження в ній, ви побачите спеціальне повідомлення, натиснувши на яке зможете стати у чергу. Також для постановки можна використовувати кнопку, що зображена на другому скріншоті:

 

 

Після підтвердження, ви побачите свій номер у черзі:

 

 

Коли місце у черзі відоме, замовлення можна очікувати у будь-якій із зон, окрім червоної. У випадку виїзду в червону зону, місце у черзі буде втрачено.

До прикладу, можна очікувати замовлення на одному з місць, позначених на мапі, а саме на одній із автозаправних станцій Glusco, Shell або WOG, що знаходяться неподалік аеропорту.

 

Якщо ваша черга вже близько (від 3 до 1), додаток нагадає про це спеціальним повідомленням:

 

Важливо!

Якщо ви перемістилися у червону зону і втратили чергу, для повторної постановки потрібно знову переміститися до білої зони. При цьому у вас вже буде нове місце у черзі.

 

У разі бажання вийти з черги, просто натисніть на рожеву кнопку виходу та підтвердіть дію:

 

 

Увага!

За зрив замовлення застосовуються штрафні санкції. Штраф списується з балансу програми.

Не виконане замовлення (зрив) – штраф 300 грн.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.