Відповіді та питання

Відповіді та питання

Робота з Ефіром

Після входу в додаток на екрані за змовчуванням буде відображається карта і ваше місце знаходження. Перегляд та взяття замовлень здійснюється за допомогою Ефіру.
Для того, щоб перейти безпосередньо до Ефіру, потрібно “свайпнути” догори, як показано на скріншоті нижче:

 

Для переходу в Ефір, натисніть на виділену область

 

За замовчуванням радіус видимості замовлень складає 3 км від вас, але його також можна змінювати у налаштуваннях Фільтру. Зверніть увагу, що в Ефірі відстань від вашого місця розташування до замовлення рахується по прямій, тобто по радіусу без урахування розв’язок

 

Радіус видимості замовлень змінюється у налаштуваннях Фільтру

 

У головному меню знаходяться кілька додаткових функцій:

– рибні місця
– затори у місті
– сектори
– ваше місце знаходження

Рибні місця – функція, що відображає ділянки міста з підвищеним попитом на послугу виклику авто. Чим темніший колір, тим більше замовлень в даному секторі, і тим вище націнка на стандартну вартість поїздки (коефіцієнт).

Рибні місця на екрані Uklon Driver

 

Затори в місті – відображення завантаженості доріг. Перед прийняттям замовлення ви можете ознайомитися з обстановкою на дорозі, щоб вчасно подати автомобіль адресою.

Затори в місті

 

Секториділянки, на які поділене місто. В налаштуваннях Фільтра ви можете обрати бажаний сектор подачі та призначення.

Також схему секторів для м.Києва можна переглянути за посиланням

Відображення секторів на карті

 

Взяття замовлення з Ефіру

 

Для взяття замовлення необхідно вибрати замовлення в Ефірі, потім протягнути пальцем вліво або вправо в полі Прийняти замовлення для підтвердження. На підтвердження замовлення дається 10 секунд. Якщо протягом цього часу замовлення не підтверджується, воно не вважається прийнятим. Також, перед взяттям замовлення ви можете вибрати зручний час подачі

Для взяття замовлення необхідно вибрати замовлення в “Ефірі” та обрати час подачі.

 

 

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.