Відповіді та питання

Відповіді та питання

Способи прийняття замовлень

Існує декілька способів для прийняття замовлень:

 

1. Сектор з чергою (доступно тільки для сектору АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ). Замовлення розподіляються за чергою.

2. Ланцюг замовлень. Система автоматично знаходить замовлення за відповідним радіусом.

3. Автовзяття (автоматичне приймання замовлень) з обов’язковим підтвердженням протягом 20 секунд. Використовуючи даний спосіб, ви можете увімкнути налаштований фільтр на автоматичне прийняття замовлення.
4. Ефір – взяття замовлення у ручному режимі.Використовуючи даний спосіб, ви зі списку замовлень, який ми називаємо Ефір, вибираєте зручне для вас замовлення. Ефір також можна фільтрувати за зручними умовами, використовуючи фільтр.

 

Пріоритет між способами

 

1. Сектор з чергою – найвищий пріоритет;
2. Ланцюг замовлень – високий пріоритет;
3. Автовзяття – поступається Швидкому пошуку;
4. Взяття замовлення з Ефіру – найнижчий пріоритет;

Коли клієнт розміщує замовлення в сервісі Uklon, спочатку його приймають партнери, в яких активований Ланцюг замовлень. Якщо замовлення не було прийняте Ланцюгом замовлень – воно буде доступне для Автовзяття, а вже потім для Ефіру. Тому радимо використовувати Ланцюг замовлень не в години пік.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.