Відповіді та питання

Відповіді та питання

Сигнал SOS

Сигнал SOS – екстрений виклик в службу підтримки, якщо вашому життю загрожує небезпека.

 

Кнопка SOS знаходиться в розділі профіль. Щоб надіслати екстрений запит необхідно просто натиснути кнопку, після чого на екрані з’явиться повідомлення з підтвердженням дії. Натисніть Так, якщо ви в небезпечній ситуації, або “Скасувати” якщо вашому життю нічого не загрожує.

Щоб надіслати екстрений запит необхідно натиснути на кнопку SOS

 

 

Підтвердження або скасування запиту.

 

Увага!
Якщо ви випадково натиснули кнопку SOS і підтвердили дію, коли вашому життю нічого не загрожувало, застосовується попередження або штраф від 30 до 100 грн.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.