Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Сигнал SOS

Сигнал SOS – екстрений виклик в службу підтримки, якщо вашому життю загрожує небезпека.

 

Кнопка SOS знаходиться в розділі профіль. Щоб надіслати екстрений запит необхідно просто натиснути кнопку, після чого на екрані з’явиться повідомлення з підтвердженням дії. Натисніть Так, якщо ви в небезпечній ситуації, або “Скасувати” якщо вашому життю нічого не загрожує.

Щоб надіслати екстрений запит необхідно натиснути на кнопку SOS

 

 

Підтвердження або скасування запиту.

 

Увага!
Якщо ви випадково натиснули кнопку SOS і підтвердили дію, коли вашому життю нічого не загрожувало, застосовується попередження або штраф від 30 до 100 грн.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!