Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

В якому класі моє авто

Після проходження реєстрації у нашому сервісі, ви побачите інформацію про успішну реєстрацію

Якщо ви реєструвалися в одному з наших офісів, менеджер підкаже, до якого класу належить ваше авто. У випадку дистанційної реєстрації у вас є можливість заздалегідь дізнатися, до якого класу відноситься ваш автомобіль. Для цього слід перейти за посиланням “Вимоги до авто” та перевірити інформацію в таблиці.

 

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!