Відповіді та питання

Відповіді та питання

В якому класі моє авто

Після проходження реєстрації у нашому сервісі, ви побачите інформацію про успішну реєстрацію

Якщо ви реєструвалися в одному з наших офісів, менеджер підкаже, до якого класу належить ваше авто. У випадку дистанційної реєстрації у вас є можливість заздалегідь дізнатися, до якого класу відноситься ваш автомобіль. Для цього слід перейти за посиланням “Вимоги до авто” та перевірити інформацію в таблиці.

 

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.