Відповіді та питання

Відповіді та питання

Відновлення паролю

Якщо ви забули свій пароль, в Uklon Driver передбачено функціонал для його відновлення.

Відновити пароль можна за допомогою номеру телефона або електронної адреси.

 

1. Для цього на екрані входу натисніть на кнопку “Забули?”

2. Потім введіть електронну адресу або номер телефону, які ви вказували під час реєстрації.

 

В першому варіанті на зареєстровану пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю, а в другому випадку ви отримаєте повідомлення зі спеціальним кодом який і буде новим паролем.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.