Відповіді та питання

Відповіді та питання

Види та типи замовлень

Замовлення можуть бути двох видів, “На зараз” та “На час” або ще їх називають “Попередні”.
Типи замовлень: Готівкові, Безготівкові та Змішані

                                                                                      

                                                                              Види замовлень

Замовлення “На зараз”

Замовлення “На час” (Попереднє)

Якщо з замовленнями На зараз все зрозуміло, то у замовлень На час є кілька нюансів. Яких саме, розкажемо нижче.

 

Попереднім замовлення вважається з 16-ї хвилини, тобто, якщо час подачі більше ніж 15 хвилин – це вже Попереднє замовлення, у вас воно теж відображається так, але доплати в 15 грн немає.

Доплата у розмірі 15 грн нараховується у випадку, коли подача вказана з 21-ї хвилини.

Попереднє замовлення можна скасувати без штрафних санкцій за 15 хвилин до подачі. Якщо часу лишається менше – фіксується зрив замовлення.

Типи замовлень

Існує три типи замовлень: Готівкові, Безготівкові та Змішані

Готівка – клієнт оплачує послугу готівкою після закінчення поїздки. Готівкові замовлення позначені жовтим кольором в Ефірі

Безготівкові – клієнт оплачує поїздку за допомогою платіжної картки, Apple Pay або Google Pay. Зарахування коштів відбувається в автоматичному режимі після закриття замовлення. За замовчуванням, гроші зараховуються на внутрішній рахунок – Гаманець. Якщо ви прив’язали платіжну картку до свого профілю та активували перемикач Кошти нарахуються на картку, гроші за виконані безготівкові замовлення будуть зараховуватися на неї автоматично.
Якщо перемикач переведено в режим Гаманець на гаманець у застосунку.

 

Змішані – клієнт може сплатити частину суми за поїздку готівкою, а решта надійде на гаманець у додатку, або на розрахункову картку, в залежності від того, що ви оберете у налаштуваннях. Такі замовлення будуть позначені символом, як зображено на скріншоті нижче:

В деталях замовлення зі змішаним типом оплати буде виглядати так:

 

Після завершення замовлення розрахуйте пасажира та оцініть його:

 

Важливо!

Замовлення зі змішаним типом оплати буде надходити тільки якщо у фільтрі встановлено тип оплати”Будь-який”.

Увага!

При зарахуванні/переказі коштів на платіжну картку утримується комісія у розмірі 2.5% з боку платіжної системи. Якщо ви виконали замовлення вартістю в 100 грн, на картку буде зараховано 97.50 грн.

 

Якщо ви приймаєте безготівку на Гаманець додаткова комісія не стягується.

Комісія за виконане замовлення списується з внутрішнього рахунку Uklon Driver.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.