Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Виведення коштів

Виведення коштів відбувається протягом кількох хвилин. Кошти можна виводити у будь-який час, але існують певні обмеження:

 

Для Києва:

 

Мінімальна сума, яку можна вивести за один раз, складає 10 грн, максимальна – 5000 грн.
На добу дається 2 спроб, загальна сума коштів, які можна вивести на одну карту складає 10000 грн

 

Для регіонів:

 

Мінімальна сума, яку можна вивести за один раз, складає 10 грн, максимальна – 500 грн.
На добу дається 20 спроб, загальна сума коштів, які можна вивести на одну карту складає 5000 грн

Окрім цього, кожен банк може застосовувати свої ліміти та обмеження за транзакціями, які саме – дізнавайтеся у представників банку.

Для переказу коштів з Гаманця на картку необхідно натиснути на знак$, потім обрати Переказати на картку, ввести необхідну суму та натиснути підтвердження в правому верхньому куті

Важливо!

Переказ коштів за вільними реквізитами заборонений! Розрахункова карта обов’язково має бути підв’язана до акаунту.
Додатково 2.5% утримує платіжна система за переказ коштів на картку. Ця комісія знімається з суми переказу.

Якщо при спробі виведення коштів ви побачили напис “Операція заборонена”, вам слід звернутися до офісу того міста, в якому працюєте.

 

Важливо!

Переказ коштів за вільними реквізитами заборонений! Розрахункова карта обов’язково має бути підв’язана в до акаунту.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!