Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Як прив’язати платіжну картку

У цій статті ми розкажемо, як прив’язати платіжну картку до вашого акаунта.

 

1. На екрані з мапою знайдіть меню “гамбургер” та перейдіть до пункту “розрахункова картка”:

2. Далі натисніть “Прив’язати карту” та введіть її номер та термін її дії (а). Після введення необхідних даних обов’язково натисніть знак підтвердження (б), як показано на скріншоті нижче:

 

3. Введіть код, який буде надіслано на ваш номер телефону і натисніть “Далі”:

 

4. Все, карта під’єднана до вашого акаунта. За змовчуванням кошти з безготівкових замовлень будуть надходити на розрахункову карту.

 

5. Якщо ви бажаєте, щоб кошти зараховувалися на Гаманець, просто переведіть перемикач в режим “Гаманець”:

 

Контакти офісів у містах присутності знаходяться за посиланням.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!