Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Як взяти перше замовлення

У цій статті ми розкажемо, як взяти ваше перше замовлення в Uklon Driver.

 

Зручніше та швидше за все скористатися кнопкою “Ланцюг замовлень”, при цьому обов’язково повинен бути активний статус “Вільний”. Фільтрація обмежується тільки радіусом подачі, додаткові параметри налаштувати не можна.

Після натискання на кнопку – пошук почнеться, при повторному натисканні – припиниться.

 

1. Натисніть “Ланцюг замовлень” та дочекайтеся, доки система підшукає вам замовлення:

 

2. Оберіть час подачі та проведіть по кнопці “Прийняти”

 

 

 

3. Коли прибудете за адресою, натисніть “На місці”, щоб клієнту надійшло повідомлення про ваше прибуття:

 

4. Після того, як клієнт сяде в авто, натисніть Розпочати поїздку. Після завершення замовлення, натисніть на відповідну кнопку:

5. Вітаємо, замовлення виконано!

Як налаштувати фільтр автовзяття за певними критеріями (радіусом, вартістю та напрямком), читайте тут.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!