Відповіді та питання

Відповіді та питання

Заміна даних автомобіля в аккаунті партнера

Ми отримуємо від вас багато питань про те, як замінити дані автомобіля в обліковому записі. У цій статті ми розповімо як це можна зробити.

Заміна інформації здійснюється прямо у додатку.

 

1. Для цього натисніть меню “гамбургер”

2. Оберіть меню “Ваше авто”

 

3. Натисніть “Замінити автомобіль”

4. Заповніть необхідні поля (державний номер потрібно вказувати латинськими літерами!) та натисніть “продовжити”

5. Після продовження з’явиться відповідне сповіщення та вказівник, на який потрібно натиснути, щоб додати фотографії

6. Завантажте фото технічного паспорта на авто (передню та задню частину), страховий поліс та фотографії автомобіля з зазначених ракурсів та фото салону

7. Після завантаження всіх необхідних фотографій, натисніть “Подати заявку на заміну авто”

Як тільки ваш аккаунт пройде модерацію, ви отримаєте сповіщення про заміну авто.

 

Порада!

Якщо ви помилково завантажили не ту фотографію, її можна відредагувати або замінити, як показано на скріншоті нижче. Для цього необхідно натиснути на вертикальні три крапки

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.