Відповіді та питання

Відповіді та питання

Заміна номеру телефона

Контактний номер телефона можна змінити прямо у додатку Uklon Driver.

 

1. Для цього потрібно вибрати вкладку “Акаунт”

2. Потім обрати номер телефону:

 

3. Підтвердити поточний номер. Для цього натисніть “Надіслати код”. Код підтвердження надійде на поточний номер телефона:

4. Вкажіть код підтвердження та натисніть “Далі”:

5. Тепер вкажіть новий номер, за яким клієнти зможуть з вами звʼязатися

6. Вкажіть код з смс повідомлення та натисніть “Далі”

7. Все, номер змінено та підтверджено!

 

У разі, якщо у вас немає доступу до поточного номера телефона, натисніть на відповідне поле та звʼяжіться з відділом по роботі з партнерами. Вам нададуть необхідні інструкції

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.