Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Зв’язок з оператором

Звʼязатися з оператором можна не лише під час виконання замовлення за допомогою спеціальних запитів, але і у будь-який інший час 24/7.

 

Для цього знаходячись на екрані Ефіру натисніть на меню “Гамбургер”

Далі натисніть на іконку з навушниками та оберіть варіант звʼязку

 

Оберіть один зі способів звʼязку, як показано на скріншоті

 

Увага!

 

Усі дзвінки сплачуються згідно з умовами тарифного плану вашого оператора.

Текстові повідомлення відправляються прямо у додатку Uklon Driver та не тарифікуються.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!