Відповіді та питання

Відповіді та питання

Зв’язок з оператором

Звʼязатися з оператором можна не лише під час виконання замовлення за допомогою спеціальних запитів, але і у будь-який інший час 24/7.

 

Для цього знаходячись на екрані Ефіру натисніть на меню “Гамбургер”

Далі натисніть на іконку з навушниками та оберіть варіант звʼязку

 

Оберіть один зі способів звʼязку, як показано на скріншоті

 

Увага!

 

Усі дзвінки сплачуються згідно з умовами тарифного плану вашого оператора.

Текстові повідомлення відправляються прямо у додатку Uklon Driver та не тарифікуються.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.