Хочу стати бізнес-партнером Uklon

  Розвиток
  бізнесу

  Особистий менеджер Uklon допоможе із запуском парку, а за запитом підкаже, як поліпшити показники та налаштувати бізнес-процеси для отримання гарантованого і стабільного доходу.

  Програма
  лояльності

  Спеціальні знижки та програми лояльності на паливо, запчастини та ремонт від партнерів. Також Uklon допоможе з вибором авто для розширення автопарку.

  Фінансова
  звітність

  Власнику автопарку доступна детальна звітність про поїздки та заробіток водіїв.

  Бонус за брендування автомобіля
  Популярні питання:
  До співпраці допускаються чисті ззовні та всередині авто, без корозії та пошкодження кузова, на сезонних й не зношених шинах. Більш детально про вимоги до марок та моделей авто можна дізнатися в регіональному офісі.
  Uklon мотивує партнерів бонусами за брендування, які залежать від кількості виконаних замовлень. Також є індивідуальні умови та пільги для партнерів. Більш детально вам розкаже менеджер з розвитку автопарків.
  Особистий менеджер Uklon супроводжує автопарк, аналізує показники та допомагає налаштувати роботу для отримання стабільного прибутку.

  Доступні знижки на паливо, запчастини та інші бонуси від партнерів

  Хочу приєднати
  автопарк до Uklon

   Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.