Uklon разом з партнерами надав 20 000 поїздок для донорів

Rides to donors

Пандемія коронавірусу створила по всій країні критичну нестачу донорської крові та неможливість її здати через паралізовану роботу громадського транспорту.Команди Фундації #ВАРТОЖИТИ та ДонорUA, які давно співпрацюють в рамках проекту Red Brunch “День Донора” від проекту Я, Ніна, вирішили терміново шукати партнерів для порятунку людей.

Команда Uklon та компанія Мережа АЗК «WOG» відгукнулись на цей запит .Усі разом запустили спільний проект #таксідлядонора, метою якого було забезпечити достатню кількість донорської крові у лікарнях.

Щоденно впродовж пікового карантинного періоду ми надавали донорам в 7-ми містах України промокоди на поїздки в Центр Крові та назад додому. А мережа АЗК WOG фінансово забезпечувала авто пальним.

Послугою #таксідлядонора можна було скористатися у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпрі й Запоріжжі. Також проект запустився ще в шістнадцяти українських містах: Суми, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Вінниця, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Маріуполь, Рівне, Ужгород, Біла Церква, Херсон, Кропивницький.