Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Uklon запустив сервіс шеринга поїздок Uklon Share

share

Uklon запустив новий продукт Uklon Share, завдяки якому клієнти зможуть шерити поїздки один з одним. Тепер додаток зможе не тільки знайти авто, яке забере тебе за адресою і відвезе у пункт призначення, але і підбере попутника з оптимальним маршрутом. В результаті на поїздці можна заощадити до 40% від ціни класу “Стандарт”.

“Тепер, при виклику автомобіля, в рядку, де вказані класи авто, ви можете обрати сервіс Share. Після того, як ви вбили свій маршрут, додаток почне спочатку шукати вам попутника зі схожим маршрутом, а потім знайде водія, який забере вас із зазначених точок і доставить кожного в пункт призначення. Це дасть можливість не тільки заощадити гроші пасажирів, але й транспортно розвантажити місто. Також для нас важливо, що це продукт зможе допомогти скоротити кількість вихлопів, які забруднюють повітря, ” – каже співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

У стартовій версії поїздку можна буде розділити тільки з одним попутником через заходи безпеки під час карантину. Але компанія також розглядає можливість збільшення кількості потенційних попутників у майбутньому.

Поки Uklon Share доступний тільки в Києві, але пізніше компанія планує розширити покриття шеринга на всі міста своєї присутності.