Uklon та Mastercard запускають новорічний Санта-кар

Найчарівніша пора року часто супроводжується святковою метушнею між поїздками в магазини, робочими зустрічами та іншими клопотами. Аби відчуття свята не втрачалося, онлайн-сервіс виклику авто Uklon та Mastercard вирішили вкотре об’єднатися та напередодні свят подарувати користувачам справжні новорічні дива.

У Києві в період з 25 по 28 грудня включно в додатку Uklon з’явиться невелика резиденція новорічного настрою, а точніше новий клас авто – Санта-кар. До користувачів, що викликатимуть Санта-кар, приїжджатиме святкове брендоване авто, а водій, як справжній чарівник, даруватиме пасажиру теплий подарунок. Вартість Санта-кар буде за ціною класу Стандарт. 

Щоб взяти участь в акції, потрібно:

  • обрати спеціальний клас авто Санта-кар в додатку Uklon
  • додати картку Mastercard та сплатити нею поїзду 
  • насолоджуючись подорожжю та подарунком, зарядитись святковим настроєм 

“Не відкладай свято на свята – наш головний меседж зимової комунікації. Вона про те, що не потрібно чекати 31 грудня аби почуватися щасливим, можна святкувати кожен день. Тому наша партнерська акція з Mastercard це чудовий розвиток цього задуму. Та ще одне нагадування: знаходь свято навіть в найбуденніших справах, наприклад, таких як поїздки містом, та радій новорічним дивовижам коли та як захочеш”, – говорить Вадим Іщенко, CMO Uklon.

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.