Uklon та Нацполіція розпочали співпрацю для пошуку зниклих дітей

Відповідний меморандум про співпрацю підписали заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич та операційний директор і співзасновник українського онлайн-сервісу виклику авто Uklon Сергій Смусь.

У межах співпраці Uklon розпочинає розробку та впровадження серед своїх клієнтів системи сповіщення про розшук дітей. Детальна інформація про розшук і світлина дитини буде поширюватися серед користувачів сервісу саме в тих зонах, де її востаннє бачили.

Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич наголосив на важливості такої ініціативи, особливо в умовах військової агресії рф проти України:

«Ми проводимо колосальну роботу для розшуку дитини, підключаємо і громадськість, і соцмережі, мобільних операторів. Але навіть коли одна дитина не знайдена – це дуже страшна біда. І такий інструмент з використанням вашого додатка, впевнений, стане дуже ефективним. Допомога громадськості, допомога бізнесу у розшуку дітей – для нас це дуже важливо».

Операційний директор та співзасновник онлайн-сервісу Сергій Смусь зазначив, що у компанії достатньо технічної експертизи та напрацьованих сучасних рішень для інфраструктури міст, які можуть бути корисними за межами бізнесу:

«Ми – українська компанія, і вже давно залишаємося поруч із українцями, які б не були часи. І я радий подібному партнерству. Дійсно хочу, щоб таких спільних проєктів ставало в нашій країні більше. Бізнес може стати сильним партнером для держави та приносити суттєву користь у життя та безпеку українців».

Наголошуємо, що коли йдеться про зникнення дитини, не варто зволікати: чим раніше поліція отримає повідомлення про зникнення, тим швидше можна повернути малечу додому.

 

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.