close

Умови акції

Теми статті:

Бонусні програми

Умови акції

Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «УКЛОН УКРАЇНА», місцезнаходження: Україна, 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 20Б, код ЄДРПОУ 44293344.

 

Знижка цін на пальне діє для водіїв, індивідуально визначених Організатором Акції, однак виключно за умови отримання ними доступу до Онлайн-сервісу «Uklon Driver» та надання ними за період із 11.07.2023 року по 31.07.2023 року (включно) не менше 100 послуг користувачам Онлайн-сервісу «Uklon», які включають послугу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, послугу «драйвер» та послугу доставки, у містах Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Хмельницький.

 

Знижка цін на пальне встановлюється у розмірі 2 (дві) гривні за 1 літр пального від роздрібної ціни реалізації пального, встановленої на дату її продажу (реалізації), в мережах АЗС та АЗК, що працюють під ТМ «ОККО» і ТМ «WOG», на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій. Знижка сумується та додається до знижки цін на пальне, розмір якої вказано за посиланням

 

Загальний розмір знижки цін на пальне встановлюється у розмірі до 6 (шести) гривень за 1 літр пального від роздрібної ціни реалізації пального, встановленої на дату її продажу (реалізації), в мережах АЗС та АЗК, що працюють під ТМ «ОККО» і ТМ «WOG», на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

 

Організатор має право змінити умови проведення Акції, шляхом розміщення (опублікування) оновлених умов. Вказані зміни набувають чинності з моменту опублікування їх на вебсайті Акції.

Організатор Акції не несе відповідальності щодо будь-яких суперечок стосовно права на отримання знижки. У будь-якому разі остаточне рішення стосовно суперечок приймає Організатор Акції і таке рішення оскарженню не підлягає.