close

Новини

У Львові запрацював механізм компенсацій вартості поїздок спеціальним таксі для людей на кріслах колісних

Нещодавно у Львові запрацювало таксі для людей на кріслах колісних. Цей сервіс дає змогу замовити спеціально обладнане авто у мобільному застосунку Uklon і комфортно доїхати до потрібного місця, а місто компенсує вартість поїздки – до 800 гривень на місяць для 1 людини. Виконком мерії затвердив механізм цієї компенсації.

«Рій помсти 24/7»: Фонд Сергія Притули, Uklon та !FEST збирають 130 мільйонів на денні та нічні FPV-дрони

Благодійний фонд Сергія Притули спільно з онлайн-сервісом виклику авто Uklon та Холдингом емоцій “!FEST” оголосили про збір 130 000 000 гривень на 2,5 тисячі денних і 2,5 тисячі нічних FPV-дронів.

“Люті пташки” вже працюють на передовій: проміжні результати збору

Станом на зараз спільно з БФ Dignitas Uklon вже відправив 181 FPV-дрон на передову, і це – лише початок. Завдяки цим ударним FPV-дронам вдалося знищити техніку окупанта на суму близько 10 000 000$

Uklon виходить на ринок Узбекистану

Uklon виходить на ринок Узбекистану, з кінця червня сервіс буде працювати в Ташкенті.

Uklon запустив клас авто для людей з інвалідністю, як користуються кріслом колісним

Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас “Інклюзивний”. Відтепер пасажири, які користуються кріслом колісним, можуть безперешкодно пересуватися на спеціально оснащених авто.

Українську мову все частіше обирають для користування за замовчуванням – дослідження 

З лютого по грудень частка активних користувачів, які обрали українську мову за замовчуванням в налаштуваннях застосунку, збільшилась майже на 80%.