Меню

Відповіді та питання

Відповіді та питання

Зміна міста

Все частіше зʼявляються запити від вас про необхідність змінити місто в додатку Uklon Driver, на певний термін з можливістю приймати та виконувати там замовлення. У цій статті ми розповімо як це можна зробити.

 

Якщо ви змінили своє фактичне місто розташування і бажаєте виконувати там замовлення, вам потрібно звернутися на гарячу лінію сервісу Uklon, за номером +380931771511 повідомити оператору свій позивний/номер телефону та вказати місто де бажаєте працювати у цей момент.

 

Важливо!

Зверніть увагу, що заявку буде опрацьовано якомога швидше, в робочий час. Рекомендуємо заздалегідь про це подбати та залишити запит попередньо!

 

1. Для цього знаходячись на екрані ефіру натисніть на меню “гамбургер”

2. Далі натисніть на іконку з навушниками та оберіть варіант звʼязку

 

3. Оберіть один зі способів звʼязку, як показано на скріншоті

 

 

4. Повідомте оператору свій позивний та місто в яке бажаєте перевести активність застосунку Uklon Driver.

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!