close

“Люті пташки” вже працюють на передовій: проміжні результати збору

У березні 2023-го Uklon разом з БФ Dignitas оголосили про збір “Люті пташки”. Ціль збору – 30 мільйонів гривень для закупівлі понад 1000 ударних FPV-дронів. Головна перевага таких дронів у тому, що вони настільки швидкі та маневрені, що здатні влучити і наздогнати практично будь-яку ціль на полі бою, тим самим зберігши життя українському бійцю.

Наприкінці травня 2023-го вдалося зібрати всю необхідну суму та запустити виробництво “лютих пташок” українського виробництва. Відтак українці зібрали 29 874 713 гривень. Крім цього, Uklon перерахував 3 мільйони гривень на закупівлю ударних FPV-дронів.

Станом на зараз спільно з БФ Dignitas Uklon вже відправив 181 FPV-дрон на передову, і це – лише початок. Завдяки цим ударним FPV-дронам вдалося знищити техніку окупанта на суму близько 10 000 000$, а саме:

  • 2 МТ-ЛБ;
  • 4 БМП;
  • 7 Муром-М;
  • 2 автомобілі;
  • 1 кулеметний розрахунок.

 

Крім того, у застосунку Uklon представлена функція регулярних донатів для системної допомоги українській армії. З 12 квітня по 29 червня райдери Uklon задонатили 449 203,79 грн, які вже передані БФ Dignitas на знищення ворожої техніки ударними FPV-дронами.

Щоб увімкнути функцію благодійної допомоги, у застосунку Uklon потрібно натиснути кнопку «Донат» на головному екрані. Після чого вказати будь-яку комфортну суму та прив’язати банківську картку, з якої буде списуватися донат при кожному замовленні.