close

Uklon разом з Київ Волонтерський запустили кампанію “Рухай світ і роби тепло”

Uklon разом з Київ Волонтерський запустили кампанію “Рухай світ і роби тепло”

 

Uklon разом з Благодійним фондом Київ Волонтерський запустили ініціативу зі збору коштів «Рухай світ і роби тепло». У межах ініціативи буде проведено збір коштів для забезпечення Збройних сил України та інших військовослужбовців теплою формою та засобами для обігріву.

Наші військові не зупиняються ні на мить, не припиняють свою роботу й волонтери, й свідомі бізнеси, що допомагають наблизити перемогу. Тепер невпинний рух кожного користувача сервісу може зігріти тих, хто нас захищає.

Uklon разом з Київ Волонтерський «Рухай світ і роби тепло» заохочують кожного подарувати тепло тим, хто зараз боронить нашу країну. Підтримати ініціативу можна буде з 13 по 25 грудня у застосунку Uklon, через опцію «Донат». Усі зібрані кошти підуть на проєкт «Зроби тепло» від благодійного фонду Київ Волонтерський. Звіт про закриті запити від військових буде опублікований в соціальних мережах. 

Гуртом ми зможемо зробити корисну справу для тих, хто нас захищає. Адже наші захисники та захисниці роблять неможливе, щоб у вас була змога повернутися додому, а ви можете зігріти їх. Рухай світ і роби тепло!