close

Uklon заплатив майже 700 мільйонів гривень податків за 2024 рік

За результатами діяльності у 2024 році, український райдхелінг-сервіс Uklon сплатив 680 мільйонів гривень податків. Зокрема, сюди увійшов податок на прибуток, ПДВ, ЄСВ, «податок на Google» та військовий збір. Порівняно з показниками 2023 року, обсяги сплати податків Uklon зросли майже у три рази. 

«Uklon – це прозорий і відповідальний бізнес, який сприяє розвитку та підтримці економіки країни та людей. Сума сплачених податків в майже 700 млн грн минулого року говорить сама за себе. Крім надання якісного сервісу мільйонам користувачів нашого застосунку, ми також забезпечуємо добробут понад ста тисяч водіїв-партнерів та їхніх родин через сектор самозайнятості та використання нашого програмного продукту. В умовах економічних та соціальних викликів, через які проходить країна, Uklon розвинув важливу екосистему, яка підтримує чисельні верства населення, забезпечуючи їм доступ до зайнятості. На додаток до цього, ми пишаємось, що маємо можливість підтримувати обороноздатність країни та чисельні гуманітарні ініціативи, виділивши на це понад 100 млн грн лише минулого року», – розповів Сергій Гришков, CEO Uklon.

Uklon також поділився загальним обсягом фінансових внесків та інвестицій в підтримку ЗСУ, волонтерських рухів, КСВ-проєктів та благодійних ініціатив. Компанія фінансувала потреби Сил оборони, включаючи закупівлю FPV-дрони, брала участь у масштабних мега-зборах, підтримувала операційну діяльність волонтерських фондів, реалізувала гуманітарні проєкти, а також надавала допомогу мобілізованим працівникам. Загальний обсяг фінансової підтримки, включаючи корпоративні внески компанії та благодійні внески засновників, за 2024 рік склав понад 105 мільйонів гривень.  

Наразі компанія спільно з Фондом Сергія Притули запустила новий збір «Підсвіти ворога» на відстежувально-навідні комплекси, які використовуються для захисту українських міст від повітряних атак БПЛА, а саме “шахедами”. Мета збору, що триватиме до кінця квітня, – 30 мільйонів гривень, із них 3 мільйони вже перерахував Uklon. Тож закликаємо українців та вітчизняний бізнес також долучитись до нього.