close

31 мільйон гривень до 31-ї річниці незалежності України

UPD: до Дня Незалежності вдалося подарувати Україні новий комплекс PD-2. На збір коштів знадобилося трішки більше пʼяти діб, і завершився він символічно у День української авіації. 

“Повернись живим” разом із Uklon зробили все для того, щоб цей збір відбувся – сторони домовились про подальше виготовлення і передачу майбутнього комплексу БПЛА до підрозділу, який здійснює глибинну розвідку та коригує роботу артилерії.

Міський мультитул Uklon разом зі спільнотою розробників України DOU та фондом “Повернись живим” збирають 31 мільйон гривень на сучасний комплекс PD-2 для ЗСУ.

Uklon та “Повернись живим” домовилися про виготовлення та передачу безпілотника для підрозділу ЗСУ, якому він потрібен у боротьбі за звільнення України від ворогів.

Долучитися до збору коштів можна через мобільний застосунок Uklon, натиснувши кнопку “Донат” – “Незалежні, святкуємо з вогнем! Зберемо 31 мільйон для ЗСУ”. А також через внесок на сайті одного з організаторів збору.

Зберемо разом 31 мільйон гривень, щоб відзначити 31 рік Незалежності України!

Комплекс PD-2 складається з двох БПЛА та автомобіля керування. Для взлету PD-2 не потрібен аеродром, ці БПЛА мають шасі та взлітають вертикально. PD-2 працює у повітрі до 12 годин, їхні камери мають пʼятикратний оптичний зум на тепловізорі і збільшення на денній камері до 30 крат. Це дозволяє чітко визначати координати субʼєктів у кадрі на відстані понад 5 кілометрів.