Відповіді та питання

Відповіді та питання

Доставка

“Доставка” – це послуга з перевезення посилки партнером. На відміну від раніше існуючої додаткової опції “Кур’єр”, послуга “Доставка” передбачає більш розширений сервіс.

 

Доставка може бути:

 

“Адреса – адреса” – це стандартний тип доставки, де вихід партнера з автомобіля для отримання/передачі посилки не передбачений. Доплата відсутня.

 

“Двері – двері” – партнер повинен зв’язатися з відправником та при необхідності піднятися на поверх щоб отримати посилку у точці відправлення та доставити її одержувачу до дверей/на поверх. Доплата складає +20 грн до тарифу.

 

Загальні правила щодо виконання замовлення класу “Доставка”:

 

1. Посилка повинна бути добре запакована відправником
2. Допустима вага посилки: до 20 кг, максимальні розміри: 80х105х45 см (довжина, ширина, висота)
3. Направлятися до отримувача потрібно одразу після отримання посилки, змінивши статус на “В дорозі”
4. За змовчуванням замовлення типу “Доставка” доступні усім партнерам. Прийняття таких замовлень можна регулювати в меню “Ваше авто”, як показано на скріншоті:

 

 

Як приєднатися до тестування?

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS

iOSНеобхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.

Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!

Your cookie preferences have been saved. To change your preferences at any time, see our cookies policy or visit the link in the page footer.