close

«Рій помсти 24/7»: Фонд Сергія Притули, Uklon та !FEST збирають 130 мільйонів на денні та нічні FPV-дрони

 

Благодійний фонд Сергія Притули спільно з онлайн-сервісом виклику авто Uklon та Холдингом емоцій “!FEST” оголосили про збір 130 000 000 гривень на 2,5 тисячі денних і 2,5 тисячі нічних FPV-дронів.

Перші внески – по 5 000 000 гривень, – переказали Uklon та !FEST. Ще 1 000 000 гривень фонд передає зі збору “Рій Помсти 2.0”.

 

Особливість цього збору – поєднання різних типів дронів. Разом із вже звичними денними дронами, Фонд Сергія Притули законтрактує та передасть Силам оборони FPV для роботи у сутінках та вночі. Це дозволить вражати техніку та живу силу ворога незалежно від часу доби.

«Підрозділи Сил Оборони працюють цілодобово. Але так само і ворог вночі не спить. Ми бачимо дедалі більше запитів від військових на FPV-дрони для роботи вночі, тому маємо зробити все, щоб наші захисники мали достатньо засобів ураження ворога в будь-яку пору доби. Тому цей Рій помсти працюватиме 24/7», — розповідає про проєкт Сергій Притула, засновник Благодійного фонду Сергія Притули.

«Боротьба з ворогом триває і вдень, і вночі. Тому ми маємо надавати силам оборони найкращі та найефективніші засоби для цілодобової роботи. Uklon, вже за традицією, долучається до збору — ми передаємо 5 млн гривень для вдалого старту і закликаємо всіх підтримати «Рій помсти 24/7», — зазначає співзасновник Uklon Дмитро Дубровський.   


У Холдингу емоцій “!FEST” додають: «Ми долучаємось і закликаємо всіх підтримувати Рій Помсти донатом – в наших рестораціях, чи просто за реквізитами, а також розповіддю друзям як важливо підтримувати збори на дрони сьогодні. Не будьмо байдужими! Боротьба триває!»

 

У межах збору будуть законтрактовані:

  • 1000 денних 10-дюймових  FPV та  1500 денних 8-дюймових FPV. Ці дрони щоденно доводять свою ефективність на фронті, знищуючи техніку та живу силу ворога у світлий час доби;
  • 1000 нічних 10-дюймових FPV з камерою нічного бачення. Такі дрони наші військові використовують в сутінках – рано вранці та пізно ввечері. Також цей клас FPV ефективно працює у світлі місячні ночі. Весною та влітку дані дрони зможуть довше працювати на позиціях.
  • 1500 нічних 10-дюймових FPV з тепловізором. Цей клас дронів ефективно працює навіть у найтемніші ночі і є ефективним у перерізанні логістичних шляхів. Основна задача – знищення техніки противника під час її нічного переміщення. 

 

Долучайтесь своїм донатом! Зробімо помсту цілодобовою!

 

Реквізити збору: