close

Uklon надає можливість переміщуватися між містами України

На початку повномасштабного вторгнення рф на територію України Uklon запустив можливість здійснювати евакуаційні міжміські перевезення класом “Евакуація”. Відтоді пасажири мають змогу знаходити водіїв для переміщення між містами України (раніше поїздки створювалися лише в межах одного міста чи області).

 

Тепер клас “Евакуація” став “Міжміст” – команда Uklon розширила сервіс на всю територію країни та вдосконалила користувацький досвід. Кожен пасажир може знайти “Міжміст” на головному екрані застосунку Uklon. Вартість кілометра становить від 15 до 20 грн, коефіцієнт для даного типу замовлень не застосовується. Також користувачі Uklon можуть керувати ціною поїздки у застосунку, змінюючи її вручну завдяки повзунку. Максимально збільшити можна у 5 разів від стандартного тарифу. Якщо під час поїздки в інше місто у вас багато валіз – залиште коментар для водія, аби він завчасно підготував багажник.

 

Звідки найчастіше виїжджають та куди евакуйовуються українці?

 

  • з Києва в Білу Церкву, Фастів, Переяслав і Яготин;
  • зі Львова до пункту пропуску Шегині, у Трускавець і Червоноград;
  • з Дніпра у Павлоград, Запоріжжя та Кривий Ріг;
  • з Миколаєва в Одесу;
  • з Білої Церкви до Києва

За весь період роботи класу було здійснено 2767 поїздок. Найдовша відстань, яку подолали, склала 1026 км за маршрутом “Ужгород – Кривий Ріг”.