close

Uklon приєднується до Глобального договору ООН

У червні 2022 року український онлайн-сервіс виклику авто Uklon став членом Глобального договору ООН в Україні. 

“Приєднання до Глобального договору ООН – це важливий і відповідальний крок для Uklon. Це справжнє зобовʼязання перед користувачами сервісу та партнерами – створювати безпечне та комфортне переміщення містом. Це дотримання місії компанії, яка спрямована на зміну культури міського життя, використовуючи технологічні рішення для повсякденних викликів. Ми всі разом маємо обʼєднати зусилля та використати весь технологічний потенціал Uklon, щоб досягати Цілей сталого розвитку. І я маю на увазі не лише вплив на екологічну ситуацію в країні, а й забезпечення гідної праці та заробітку для наших громадян”, – коментує Сергій Смусь, співзасновник та операційний директор Uklon.

Uklon – це перший український райдхейлінг сервіс, який має найбільше географічне покриття та доступність у 26 містах України (на час воєнного стану та тимчасової окупації робота сервісу призупинена у Херсоні та Маріуполі). Uklon обʼєднує десятки тисяч водіїв, які разом виконують понад 2 мільйони поїздок на місяць. Наразі з компанією співпрацюють понад 500 фахівців. Uklon створює та постійно підтримує проєкти, які змінюють країну на краще.

 

Від початку повномасштабної війни сервіс запустив новий клас авто “Евакуація”, завдяки якому пасажири мають можливість переміщатися містами України. Крім того, команда Uklon розробила проєкт “Волонтер”, який допомагає з транспортом волонтерам і працівникам критично важливої інфраструктури міста. Згодом на головному екрані мобільного застосунку Uklon додали опцію “Благодійний внесок”, яка спрямована на підтримку проєкту “Волонтер”. У червні 2022 року Uklon та Національна поліція України розпочали співпрацю для пошуку зниклих дітей, яка є важливою в умовах військової агресії рф проти України. Таким чином, компанія розробляє та впроваджує серед своїх клієнтів систему сповіщення про розшук дітей.

 

Приєднання Uklon до Глобального договору ООН сприяє досягненню Цілей сталого розвитку. Основними напрямами, які для себе обрали в Uklon, є:

  • вжити заходів для боротьби зі змінами клімату;
  • зробити міста життєздатними та стійкими;
  • забезпечити здоровий спосіб життя та безпечне переміщення;
  • надати гідні умови праці та впливати на економічний розвиток країни;

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Обʼєднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, охорони праці, захисту довкілля та боротьби з корупцією.