close

Uklon та Фонд Олени Пінчук відновлюють роботу “Мобільних клінік” на Львівщині

Uklon та Фонд Олени Пінчук продовжують партнерство та відновлюють проєкт “Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей” у Львівській області. 

«Львівська область стала новою домівкою для багатьох українців. Саме тому важливо продовжувати роботу проєкту у регіоні, який прихистив близько 1000 ВІЛ-позитивних людей і дітей. Частина з них стала на облік, інша частина звернулася за отриманням АРТ, своєчасний і безперервний прийом якої є вкрай важливим для підтримання імунної системи людей з ВІЛ. У найважчі часи наші вірні партнери онлайн-сервіс виклику авто Uklon зробили можливим надання якісних медичних і соціальних послуг ВІЛ-позитивним сім’ям, що проживають у віддалених населених пунктах та не мають можливості самостійно дістатися обласного центру», – говорить Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду Олени Пінчук.

29 червня в рамках реалізації проєкту було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди у складі лікаря-педіатра, медсестри та соціального працівника до ВІЛ-позитивних дітей у м. Городок та с. Черляни Львівської області. Під час виїзду було проведено забір крові для проведення необхідних медичних досліджень, передано АРТ-терапію, надано консультування для батьків та дітей, які мають ВІЛ-позитивний статус та передано гуманітарну допомогу від БО “БТ “Мережа” м. Львів”.

  “Uklon був і залишається поруч з українцями, аби кожен міг отримати своєчасну медичну та іншу допомогу незалежно від свого місця перебування чи рівня статку. Від перших днів повномасштабного вторгнення росії через проєкт “Волонтер” Uklon разом із партнерами забезпечував медикаментами тих, хто цього потребував. Наші переконання незмінні – бізнес повинен бути поруч з українцями та допомагати їм вже зараз. Вдячні нашому партнеру – Фонду Олени Пінчук – що спільними зусиллями нам вдалося відновити роботу проєкту та не залишитися осторонь проблеми, яка стосується багатьох”, – зазначив Сергій Смусь, операційний директор та співзасновник онлайн-сервісу Uklon.

Проєкт «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей» використовують авто від онлайн-сервісу Uklon, де педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар надають допомогу ВІЛ-позитивним дітям і ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах України. Це люди, які не можуть отримати первинну діагностику, здати кров для дослідження, отримати призначення та консультації у прийомі терапії, яка необхідна для ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД людей.

Нагадаємо, протягом 2021-го року пʼятьма бригадами було здійснено 72 виїзди до 78 населених пунктів. Медичну допомогу отримали 965 дітей: 591 мають підтверджений ВІЛ-статус, 374 дитини – перебувають на моніторингу. До обласних медичних центрів та НДСЛ “Охматдит” було госпіталізовано 120 дітей з ВІЛ.