close

Вступ

Надихнувшись історією держави, суверенною волею українців та нашим незламним духом, ми вирішили написати неформальну Конституцію Uklon, яка буде спонукати наших користувачів знати свої права у рамках нашого сервісу та не порушувати права інших. А команда Uklon, зі свого боку, гарантує завжди їх дотримуватись та оберігати.

Стаття 1.Uklon є незалежний український райдхейлінг сервіс.

 

Стаття 2. Місією сервісу є зміна культури міського життя, використовуючи технологічні рішення для повсякденних викликів.

Тож обіцяємо бути поруч, коли вам потрібно буде поїхати на край міста, країни, за солоденьким в магазин або відправити доставкою важливий пакунок.

 

Стаття 3. Найціннішим для Uklon є людина.
Для нас неважливо якого кольору ваша шкіра, волосся, кого ви кохаєте чи яка у вас національність. Ми любимо та поважаємо кожного райдера/пасажира й драйвера/водія за його людяність та доброту.

(окрім русні, їх ми не любимо)

 

Стаття 4. В Uklon визнається і діє принцип верховенства “Умов використання” для всіх користувачів сервісу.

 

Стаття 5. Офіційна мова сервісу Uklon — українська.

Проте, ми залюбки заговоримо з вами англійською чи іншими мовами, де наш сервіс працюватиме у майбутньому.

Стаття 1. Uklon час від часу надаватиме знижки райдерам за те, що вони залишаються неймовірними користувачами сервісу та просто солоденькими булочками.

 

Стаття 2. Кожен райдер має право керувати ціною своєї поїздки: збільшити задля прискорення пошуку чи зменшити задля економії — не має значення.

 

Стаття 3. Кожний райдер має свободу заблокувати драйвера після завершення поїздки, якщо вона буде такою ж дивною як і піца з ананасами.
(щоб у майбутньому не перетинатися з цим водієм)

 

Стаття 4. Кожний райдер має право віддячити драйверу за свою поїздку оцінкою та чайовими.

 

Стаття 5. Кожний райдер має право вранці поспати трішки більше, щоб потім поїхати на роботу з Uklon.

Стаття 1. В Uklon Driver всі водії мають рівні права: будь то драйвери автопарку чи драйвери зі своїм авто. Та кожний з них має право знати кінцеву точку маршруту та вартість поїздки, яка не може змінюватись.

 

Стаття 2. Кожний драйвер має право самостійно обирати графік своєї роботи.

Нам все одно якщо це буде 6 годин на день чи одна поїздка по дорозі до свого дому. Головне, щоб це був комфортний для вас час.

 

Стаття 3. Ми гарантуємо завжди надавати відповідь драйверам, навіть якщо це буде 7 година ранку. Служба підтримки Uklon Driver працює 24/7.

 

Стаття 4. Кожний драйвер має свободу заблокувати райдера після завершення поїздки, якщо вона буде такою ж дивною як і борщ без буряка.

(щоб у майбутньому не перетинатися з цим пасажиром)

 

Стаття 5. Кожний охочий може стати драйвером в Uklon.

Проте, всі охочі повинні мати водійське посвідчення, ОСЦПВ, тех. паспорт, бажання допомагати людям з переміщеннями містом та, звісно, дотримуватися умов нашої співпраці.